PHU WOJ-TECH Justyna Kozłowska:
58-200 Dzierżoniów, Os. Tęczowe 9g
tel.: 074 667 52 36, fax: 074 646 12 31
tel.kom: 0512 140 490
skype: woj-tech3
e-mail: biuro@woj-tech.pl


Artykuły BHP

DELTA PLUS - projektant i producent rozwiązań z zakresu ochrony indywidualnej, światowy lider innowacji w swojej dziedzinie. Wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej podlegają obowiązującym europejskim przepisom w zakresie "podstawowych wymogów" nakładanych przez dyrektywy, precyzowane przez normy. Posiadanie oznakowania CE zapewnia produktowi możliwość swobodnego przepływu w obrębie Unii Europejskiej. Każdy ŚOI (Środek Ochrony Indywidualnej) wprowadzony na rynek musi posiadać dokumentację techniczną składającą się z karty technicznej, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania. Od czasu wprowadzenia ich w życie, Delta Plus stosuje przepisy CE i normy europejskie odnośnie wszystkich swoich Środków Ochrony Indywidualnej. Gumowce i obuwie ochronne, ochrona głowy, słuchu, układu oddechowego, odzież chroniąca przed zimnem i deszczem / odblaskowa, odzież o specjalnych parametrach technicznych, okulary i szybki ochronne, rękawice ochronne, sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości, środki ochrony indywidualnej krótkiego użytkowania
UVEX - w ofercie tego światowego producenta znajdą Państwo najwyższej jakości środki ochrony pracy takie jak: okulary i gogle ochronne, okulary spawalnicze, osłony nahełmowe przeciwodpryskowe jak i chroniące przed łukiem elektrycznym, okulary do lasera - chroniące przed promieniowaniem laserowym, hełmy przemysłowe, nauszniki przeciwhałasowe, obuwie ochronne, rękawice ochronne, pojemniki ochronne.
RAW-POL - firma dostarczająca na nasz polski rynek bogaty asortyment artykułów BHP uwzględniając bardzo dobrą jakość, jak i korzystne ceny swoich produktów. Rękawice robocze, odzież ochronna i robocza, ochrona nóg, odzież z PCV i PE, ochrona głowy, ochrona dróg oddechowych, ochrona oczu, ręczniki, ścierki i inne.
PELTOR - Firma Peltor jest czołowym producentem urządzeń komunikacyjnych oraz sprzętu ochrony głowy i twarzy na świecie. Ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu ochronników słuchu stawia nas na czele pod względem bezpieczeństwa, wygody i estetyki. Komunikacja, ochronniki słuchu, okulary ochronne, kaski i osłony twarzy.
TECHNO - producent środków ochrony osobistej znany głównie na świecie z doskonałego obuwia ochronnego. COFRA TECHNO to marka znana na całym świecie z doskonałej jakości swoich produktów.
BILSOM - Założony w Szwecji w 1968 roku, Bilsom jest liderem w tworzeniu innowacyjnych technologii w zakresie osobistego zarządzania dźwiękiem. Jest też czołowym producentem akcesoriów ochrony słuchu, używanych w najbardziej wymagających środowiskach na całym świecie. Począwszy od naprostszych pasywnych ochronników słuchu, poprzez elektroniczne nauszniki, na zaawansowanych systemach ochronno-komunikacyjnych kończąc, Bilsom wyznacza nowe kierunki rozwoju w dziedzinie ochrony słuchu.
Design by GRAFITECH