PHU WOJ-TECH Justyna Kozłowska:
58-200 Dzierżoniów, Os. Tęczowe 9g
tel.: 074 667 52 36, fax: 074 646 12 31
tel.kom: 0512 140 490
skype: woj-tech3
e-mail: biuro@woj-tech.pl


Spawalnictwo

LINCOLN ELECTRIC - LINCOLN ELECTRIC to światowy lider w dziedzinie spawalnictwa, zatrudnia obecnie ok. 7000 pracowników, swoje oddziały posiada w 18 krajach, a przedstawicielstwa w 160 krajach całego świata. Od 18 stycznia 2002 roku do amerykańskiego koncernu należy firma BESTER S.A. Urządzenia spawalnicze: spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, urządzenia prostownikowe, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych.
BESTER - Firma BESTER S.A. - historia polskiego spawalnictwa, założona w 1946r., w Bielawie u podnóża Gór Sowich, w pomieszczeniach dawnej fabryki Kruppa. Urządzenia spawalnicze: spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, urządzenia prostownikowe, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych.
ESAB - firma ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania. Niemal sto lat bezustannych badań, postępu i produkcji uczyniło firmę ESAB światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów, wiedzy technologicznej i usług, z którym żadna inna firma nie może się równać. Urządzenia spawalnicze: spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, systemy do cięcia, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych
KEMPPI - Urządzenia spawalnicze firmy KEMPPI z Finlandii, obecne kilkadziesiąt lat na polskim rynku: konwencjonalne półautomaty kemppi mig/mag, półautomaty sterowane synergicznie mig/mag, półautomaty kemppi z pulsacją i podwójną pulsacją łuku, system pro evolution tig dc- i ac/dc- z pulsacją lub bez , inwertory, również, sterowane synergicznie, prostowniki inwertorowe mma (elektroda, również sterowane synergicznie), półautomaty do lutospawania ocynkowanych, aluminiowych i innych karoserii samochodowych,
PERUN - ma do dyspozycji Klientów szeroką ofertę asortymentową: wszystkie typy reduktorów do gazów technicznych, palniki ręczne i maszynowe do cięcia gazowego, palniki do spawania, podgrzewania, lutowania i procesów pokrewnych, palniki hutnicze, osprzęt i urządzenia spawalnicze, przecinarki półautomatyczne do cięcia tlenem, elementy do palników i reduktorów, prowadzimy naprawę sprzętu własnej produkcji, firma projektuje i wykonuje na specjalne zamówienie: rampy do gazów technicznych, palniki i reduktory o nietypowych parametrach.
POMET-2 - osprzęt do cięcia i spawania gazowego ręcznego i maszynowego - reduktory, palniki, uchwyty do spawania elektrycznego MMA, MIG/MAG, uchwyty elektro-powietrzne, zaciski biegunowe, łączniki przewodów, sprzęt ochrony osobistej (przyłbice, okulary itp.)
ABICOR BINZEL - jest niemiecką firmą o ogólnoświatowym zasięgu. Mając ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie firma ABICOR BINZEL wyspecjalizowana jest w produkcji uchwytów spawalniczych do wszystkich metod spawania i cięcia łukowego. Oferta obejmuje uchwyty spawalnicze, chłodzone powietrzem lub cieczą, przeznaczone do pracy na stanowiskach ręcznych, zmechanizowanych oraz zrobotyzowanych. Oferujemy również szeroką paletę akcesoriów spawalniczych a także zaawansowane systemy peryferyjne przeznaczone do stanowisk zrobotyzowanych.
TRAFIMET - firma zajmujemy się dystrybucją uchwytów spawalniczych i oryginalnych części zamiennych do wszystkich technik spawalniczych mig-mag, tig i plazma. Oferuje wysokiej jakości towary po bardzo przystepnych cenach. W ofercie posiada również chemię spawalniczą, podstawowe materiały spawalniczne, elektrozawory do urządzeń spawalniczych, elektronikę do prostowników spawalniczych i półautomatów. Uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, PLAZMA i części zamienne do uchwytów, akcesoria dodatkowe.
KEMPER - urządzenia ssąco-filtrujące pyłów i dymów spawalniczych stacjonarne, jezdne i centralne, stoły spawalnicze i odciągowe, ochrona stanowiska spawalniczego i spawacza - przyłbice spawalnicze, zasłony spawalnicze, lamele, szyby ochronne, tlumiące ścianki działowe, przesuwne ścianki ochronne.
HYPERTHERM - firma niezmiennie koncentrowała się na technologiach cięcia metali. Dzięki ciągłym innowacjom poprawiającym jakość cięcia, żywotność części, zwiększającym wydajność i zmniejszającym koszty eksploatacji, produkty Hypertherm wyznaczają standard na rynku urządzeń do wysokotemperaturowego cięcia metali. Obecnie tradycje rozwoju technologicznego są kontynuowane w ramach naszej oferty produktów cięcia wysokotemperaturowego: systemy łukowego cięcia plazmowego, palniki i materiały eksploatacyjne, głowice do cięcia laserowego, sterowniki wysokości palnika, sterowniki numeryczne oraz oprogramowanie pozwalające na automatyzację procesu produkcyjnego.Design by GRAFITECH